Omlete me qepe

Përbersit :

  • vezë : 1 ose 2 kokrra,
  • qepë të njoma : 2 copë mesatare ose të thatë : 1 kokërr mesatare,
  • lyrë 2 lugë gjelle,
  • kripë, piper.

Pergatitja:
Qepët e grira hollë kaurdisen me yndyrë derisa të vyshken, rrihen vezët me kripën, hidhen të qepët dhe përzihen e piqen. Omëleta paloset në formë roleje

Be Sociable, Share!

Tags: ,


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/gatojca/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273