Pite me djath

Perberesit:

-5 ve,

-djath i grimcuar,

-kajmak ose ajke ,

-kripe, yndyre bimore

-1 kg pete per pite

Pergjatitja: I tund vete me te gjitha keto edhe fillon me i hap pete ne tepsi , nje pete e hedhe e bene me yndyre bimore dhe mandej e hedhe peten tjeter edhe e lyen me vyndyre bimore dhe keshtu e bene deri ne peten e fundit .

Be Sociable, Share!

Tags:

Subscribe

Subscribe to our e-mail newsletter to receive updates.


Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 71 bytes) in /home/gatojca/public_html/wp-includes/comment.php on line 2489