Sallate Brokoli

Perbersit:
*130 g brokoli te fresketa
*85 g djathe cheddar(ceder) i grire
*24 g rripa proshute te skuqura
*40 g qepe e prere
*45 ml majoneze
*30 ml uthel e bardhe
*10 g sheqer
Perbersit:
Ne nej tas kombinojme brokolit, djathin, proshuten dhe qepen. Ne nje tas tjeter perziejme majonezen, uthellen dhe shqerin dhe me pas e derdhim siper tasit te pare. Mbulojeni me ndonje pecete dhe lereni ne frigorifer per 1 ore perpara se ta servirni. Ju befte mire.

Be Sociable, Share!

Tags:

Subscribe

Subscribe to our e-mail newsletter to receive updates.


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/gatojca/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273