Milkshake me gusto kafeje

Përbërësit:

*1 pintë (=0.568l) akullore me shije kafeje,
*2 lugë çaji llum kafeje,
*4 deri në 6 lugë të vogël akullore me vanilje
*pudër kafeje.

Pergatitja;

Futeni akulloren në përzjerës. Shtoni rum dhe llumin e kafesë. Përziejeni në gradacion të lartë derisa të bëhet kremoze e butë. Futeni në gotë të gjatë, dhe shtoni nga një lugë të vogël akullore me vanilje në cdo gotë. Spërkateni me pudrën e kafesë.

Be Sociable, Share!

Subscribe

Subscribe to our e-mail newsletter to receive updates.


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/gatojca/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273