Pop kek

Përbërësit

-3 vez
-10 lug miell
-10 lug sheqer
-10 lug qumesht
-5 lug yndyr
-1 pluhur per fryrje
-undefined

Pregaditje:

Tunden vezet me tel kuzhine dhe i shtohet sheqeri, perzihet edhe pak pastaj qumshtin dhe kshtu me rradh te gjitha i shtohen. Ne shportza letre e derdhim brumin e fituar por duhet te mbushen deri ne gjys te shporzes sepse fryhen dhe derdhen. Piqen deri sa te skuqen.

Be Sociable, Share!

Subscribe

Subscribe to our e-mail newsletter to receive updates.


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/gatojca/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273