Sallatë me asparagë

Përbërësit:

1 kokërr limon,

10 asparagë,

1 filxhan me bizele,

4 patate të vogla,

1 filxhan me misër të zier,

5 kërpudha,

3 karota,

3 lugë vaj ulliri, kripë, gjalpë

Pastrojini të gjitha perimet dhe prijini në feta të holla. Ziejini të gjitha bashkë, duke hedhur edhe gjalpë, sipas dëshirës. Pastaj kullojini mirë. Servirini me kripë, vaj dhe shumë lëng limoni. Madje, mund të hidhni edhe pak majonezë.

Ju bëftë mirë!

Be Sociable, Share!

Subscribe

Subscribe to our e-mail newsletter to receive updates.


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/gatojca/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273