Kroketa pule

-200 gr gjoks pule i rrahur
-1 veze
-buke e grire
-miell kokosi
-majdanoz i grire
-kripe

Pergatitja

Perziheni mishin e pules me veze dhe me majdanozin e grire
Formoni kroketa me duar
Kaloni me pas copat e mishit ne buken e grire ose tek mielli i kokosit
Futini ne pas ne furre ne 180 grade
Sherbejeni me domate per nje vakt komplet

Be Sociable, Share!

Tags:

Subscribe

Subscribe to our e-mail newsletter to receive updates.


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/gatojca/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273