Tortë prej çokollate me vetëm 2 përbërës…(Video)

Ju duhen vetëm 165g çokollatë 3 vezë, dhe si t’a pregadisni torten? Shikoni videon dhe ju tredon udhëzimet..

 

Be Sociable, Share!

Subscribe

Subscribe to our e-mail newsletter to receive updates.


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/gatojca/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273